Współpraca

Jesteśmy bardzo otwarci na kreatywną współpracę. Z biegiem czasu blog stał się dla nas olbrzymią motywacją do pracy nad fotografią oraz filmem. Chcemy wykorzystywać ten potencjał, nasze chęci i energię. Zróbmy razem coś fajnego!

Dlaczego warto z nami pracować?

Jakość – oferujemy wysoką oraz unikalną wobec standardów polskiej blogosfery jakość materiałów. Jako pierwsi blogerzy z Polski otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie Vimeo Staff Pick, przyznawane najlepszym niezależnym twórcom video na świecie.

Portfolio fotograficzne: behance.net/oopssidedown

Portfolio video: vimeo.com/oopssidedown

Partnerstwo – współpracujemy na każdym etapie planowanych działań. Wiemy, co wygląda dobrze, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta oraz naszych wartości.

Doświadczenie – na co dzień łączymy pracę z zakresu marketingu digitalowego, social media oraz VFX. Pracujemy z Klientami po obydwu stronach mocy. Współpracujemy z influencerami i prowadzimy działania w sieci dla największych marek.

Jaką formą współpracy jesteśmy zainteresowani?

  • wpisy sponsorowane
  • wyjazdy sponsorowane promujące państwa i regiony
  • sesje zdjęciowe
  • produkcja video
  • testy sprzętu fotograficzno-filmowego
  • recenzje sprzętu i odzieży outdoorowej

Najbardziej zależy nam na rozwoju, pogłębianiu wiedzy i umiejętności, dlatego w ramach współpracy nie bierzemy pod uwagę afiliacji, kampanii display i barteru, o ile nie jest on ściśle powiązany z tematyką, która daje nam pole do popisu. Starannie dobieramy partnerów do współpracy, dlatego nie bez powodu nasz blog nie wygląda jak słup reklamowy. Jeśli jednak Twoja marka znajdzie się na naszym blogu, możesz mieć pewność, że zagwarantujemy jej najlepsze towarzystwo.

Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z:

Masz ciekawy pomysł? Czekamy na Twoją wiadomość!

oopssidedown@gmail.com