O nas

Hi, we are visual storytellers

 

OOPS!sidedown to blog podróżniczy. Lubimy jednak myśleć o nim nieco szerzej, jako o projekcie łączącym podróże, film oraz fotografię wykraczającą poza standardy polskiej blogosfery. Lubimy piękne, intrygujące i nietypowe kadry. Zanim wybierzemy się w podróż, potrafimy spędzić wiele godzin na poszukiwaniu najciekawszych miejsc do zdjęć czy filmów. Obraz zdecydowanie odgrywa najważniejszą rolę na naszym blogu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby efekty były możliwie najlepsze i stale rozwijamy umiejętności, by nigdy nie spocząć na laurach.

Jeżeli, tak jak nas, nudzą Cię standardowe przewodniki i od podróży oczekujesz czegoś więcej, możesz być pewien, że pokażemy Ci mniej uczęszczane miejsca, za to zapierające dech w piersi, a te najpopularniejsze poznasz od zupełnie innej strony.

 

„Czym chcemy się wyróżnić? Jakością. Nie dokonaliśmy niczego wyjątkowego, ale to, co robimy, chcemy przedstawiać w wyjątkowy sposób.”

 

 

Piotr Orliński

Interesuję się filmem, fotografią podróżniczą i lifestyle’ową. Gdy nie pracuję, z dużym prawdopodobieństwem przeglądam filmy na Vimeo w poszukiwaniu nowych pomysłów i celów podróży lub gram na konsoli. Fascynują mnie starożytne cywilizacje, ale też współczesne, wielomilionowe miasta. Pochodzę z Pomorza i zawodowo współpracuję przy produkcji cinematiców do gier.

 

 

 

 

Karolina Kulawik

Uważam, że podróże są najlepszą inwestycją w życiu. Uwielbiam atmosferę wielkich metropolii i magię dzikich miejsc. Wolne chwile spędzam na Instagramie poszukując nowych inspiracji do zdjęć, uprawiam sport, gram na PlayStation i walczę z uzależnieniem od Netflixa. Pochodzę ze Śląska i na co dzień pracuję w agencji reklamowej. Gdy byłam młodsza, chciałam być jak Lara Croft. Najgorsze, że wcale mi nie przeszło.

 

 

 

Jeśli chcesz się z nami skontaktować w dowolnej sprawie, kliknij na zakładkę kontakt lub współpraca. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi. Uwielbiamy też rozmawiać, więc możesz się z nami podzielić dosłownie wszystkim, co przyjdzie Ci do głowy, zapytać o radę lub po prostu napisać, że jesteśmy fajni. Odwdzięczymy się tym samym!

 

oopssidedown@gmail.com

 

Od czasu do czasu pojawiamy się też w mediach. Jeśli interesuje Cię co mamy do powiedzenia – zerknij tutaj.