Polska Video

Good day

Jak to jest że z ostatnich zagranicznych podróży nie udało nam się przywieźć żadnego filmu, za to wystarczy wyjść w weekend z domu bez konkretnego planu i wszystko kręci się samo? Wystarczyło wsiąść na rower i wyjechać za warszawski las kabacki. Tak wygląda dobry weekend.


Film powstał bardzo spontanicznie we wspomnianym lesie kabackim i Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Powsinie. Swoją drogą, Ogród Botaniczny to miejsce na relaks godne polecenia. Jest gdzie chodzić i co oglądać, nawet strefę roślinności wysokogórskiej – mini Tatry na zamówienie!

Tym razem będzie krótko i lekko, po prostu – have a good day.

 • I to jest właśnie filmowa wersja powiedzenia „carpe diem” :-) Powinnaś zostać aktorką!

  • Ola, ha ha. Aktorstwo to jeden z najlepszych zawodów świata, ale myślę że w tym przypadku to nie jest dobry pomysł :-D Niemniej nie wykluczam, że w przyszłości będzie nas o wiele, wiele więcej w formie wideo ;-)

 • Kurde – że widziałam od razu na jutubie (albo to vimeo było?) – choć pamiętam, że mnie telefon informował a takie funkcje tylko z tubą :-)) – ZATEM – jak już widziałam na jutubie, to i tu skomentuję aczkolwiek z opóźnieniem: PIĘKNY FILMIK <3 bardzo lubię, i aż z podziwu nie mogę wyjść że takie ładne ścieżki rowerowe w Warszawie

  • Paulina, to nie ścieżki, tylko okolice Lasu Kabackiego. Zdecydowanie NIE NADAJĄ się na jazdę rowerem miejskim ;-) A film w ogóle powstał przypadkiem, bo zamiast niego miało powstać 292838 filmów z Warszawy, które zepsuła pogoda tego lata :-((( PS. Dziękujemy! <3

   • Ej, jak dla mnie ścieżka to ścieżka :D widzę na niej rower – to da się jeździć, więc wszystko cacy, gra i buczy :-))
    O, to widzę, że z Warszawą macie tak jak ja z Wrocławiem – wciąż nad tą wizją wisi u mnie hasło „KIEDYŚ” …