Lokalnie Ludzie Podróże Polska Przygoda Video

Poznań feat. Nieśmigielska

Poznań, miasto doznań. Podpisujemy się pod tym oklepanym frazesem obydwiema rękoma. Przybądź do Poznania po raz pierwszy w życiu, dołóż garść Malta Festivalu 2016 i pół szklanki Nieśmigielskich. Wrzuć do gara i mieszaj na wolnym ogniu do uzyskania najlepszego weekendu ostatnich tygodni. Przełóż do lodówki na 24h i wyciągnij film. Mili państwo, zapraszamy na seans krótkometrażowy!


Co tu dużo pisać, Poznań jest super. Dwa dni to za mało, żeby zobaczyć wszystko, co oferuje to miasto, ale wystarczająco dużo żeby dowiedzieć się, gdzie serwują najlepsze lody w Polsce, wspiąć się na taras Okrąglaka, zjeść śniadanie na dachu MTP, ogarnąć silent disco, wypić kawę u psychologa i poznać kota, który w poprzednim wcieleniu był człowiekiem.

Nie przedłużając, bo najlepsze dopiero przed Wami, ladies and gentleman, zapraszamy na seans pt. OOPS!sidedown + Nieśmigielscy = I <3 PZŃ.

A jeśli jeszcze Wam mało, niech dopełnieniem będą zdjęcia autorstwa Eli Nieśmigielskiej, których nie znajdziecie w jej ostatnim wpisie, a są na tyle epickie, że grzechem byłoby ukrywać je przed światem na dysku komputera. I wiecie co? Ela i Tomek są super. Tak samo super jak Poznań, albo nawet bardziej.

DSC_3583

DSC_3770

DSC_3726

DSC_3733

DSC_3884

Jak sprawdzić czy pada deszcz? Tomek poleca metodę „na sok marchewkowy”.

DSC_3611

DSC_4086

Śniadanie na dachu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Fun, fun, fun!

DSC_4029

Jak podlizać się słynnemu vlogerowi, Tomaszowi? Wystarczy założyć ten sam T-shirt i liczyć, że los okaże się dla Was łaskawy.

DSC_4143

DSC_4122

DSC_4132

DSC_3708

 • nie od razu sie zorientowałam że jest też post z poznania!

  ps: it’s official, tomek już się znudził byciem vlogerem. za to wczoraj nagralismy krótki filmik mnie podczas „blowing raspberry” (nie wiem jak po polsku to napisać ;) i byłam oczarowana, jakie to fajne narzedzie do pokazywania rzeczywistosci, takie video. nie wiem, nie chce w to wchodzić od zera, ale moze jesienia/zima jak bedzie mniej do roboty to jednak cos skręce i zmontuję. zapisze się do Was na master classes ;)

  • No jasne, że spróbuj! To jest świetna pamiątka. Ciut inaczej trzeba zacząć myśleć, jednak uchwycenie ruchomego obrazu to trochę inna bajka. U mnie zawsze pojawia się takie pytanie w głowie: Czy zrobić zdjęcie, czy jednak zachować to na filmie. Ciągle te wybory…:P

 • dokładnie! :D podpis ‚film’ mnie zmylił
  kocówa-party na dachu – tez chce :(
  film – juz znacie moje zdanie <3 na rowerze już obczajałam i potem w domu i bardzo lajkuje <3

  • jak tylko rzucimy swoje prace to zalejemy filmami całe internety :D <3

   • w tym momencie mam ochotę to zrobić… tylko oh wait… właśnie montuję (ಠ_ಠ)