Europa Podróże Video

In Italy

Bergamo, jak i cała Lombardia, to z pewnością jeden z piękniejszych regionów Włoch, choć nie zawsze odpowiednio docenianych. Małe miasteczko ginie w cieniu Mediolanu, Wenecji czy Florencji. Czas najwyższy przywrócić mu odrobinę blasku i zachęcić do odwiedzin tego, kto jeszcze nie miał okazji się tam znaleźć. Na przykład za pomocą krótkiej historii opowiedzianej w naszym najnowszym filmie.


Wierzcie lub nie, ale film z Włoch został skończony już ponad miesiąc temu. Przez cały czas borykałem się z masą problemów, zarówno technicznych, jak i tych czysto życiowych – związanych z obowiązkami w pracy i w domu. Publikując ten wpis nie mogę uwierzyć, że film w końcu możemy wypuścić do sieci. A jeszcze wczoraj, przy finalnej edycji zepsuł nam się komputer i wyglądało na to, że historia już nigdy nie ujrzy światła dziennego. Na szczęście ktoś tam nad nami czuwa i dziś możemy zaprosić Was do oglądania!

Skąd taka forma? Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł, żeby od czasu do czasu relacje z podróży przedstawiać za pomocą krótkich historii, bo a) jest przy tym mnóstwo dobrej zabawy, a b) jest to zarazem świetne ćwiczenie operowania kamerą i storytellingu. Nie ma co przedłużać, polecamy się na przyszłość!