Azja Europa Przygoda Video

In Georgia

Gruzja zauroczyła nas na tyle, że z pewnością będziemy do niej wracać nie raz. A przynajmniej spróbujemy, bo mówię tak o każdym miejscu, które mam okazję odwiedzać. To zauroczenie staraliśmy się oddać w nowym filmie.


Strasznie się cieszę, że udało mi się nauczyć paru nowych rzeczy, zwłaszcza, że w głowach codziennie pojawia nam się sporo pomysłów na nowe filmy, ktore w życie zaczniemy wcielać lada moment.

Film jest krótki, żeby nie zanudzić, a żebyście mieli co obejrzeć do popołudniowej lub porannej kawy. Doszliśmy do wniosku, że lepiej pokazać coś lepszego, co trwa minutę, niż męczyć kilkuminutowym zlepkiem przypadkowych materiałów do przypadkowo dobranej muzyki.

Z tego miejsca żegnam się też z moją miłością, Nikonem D7000, który do tej pory dzielnie walczył pomagając nam w kręceniu materiałów. Lata lecą, a człowiek szuka lepszej jakości w obrazie. Jednym słowem, życie. Mamy gorącą nadzieję, że już niedługo pokażemy Wam kolejne realizacje nakręcone przy użyciu nowego sprzętu. Ekscytacja sięga zenitu!