Europa Video

Relacja z Disneylandu – Pierwszy vlog!

Już rok temu usłyszeliśmy, że powinniśmy zacząć nagrywać vlogi. Czasem do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, nawet 12 miesięcy. Trochę wystraszeni, ale i podekscytowani oddajemy w Wasze wirtualne ręce pierwszą część naszego pierwszego (!) vloga będącego zapisem czerwcowego wypadu do Disneylandu w Paryżu. Uznajcie go za małą przerwę od tematu Brazylii, a videorelacja z drugiego dnia pobytu i osobny wpis ze zdjęciami pojawi się wkrótce!


Mamy szczerą nadzieję, że przekonamy Was, że w Disneylandzie może świetnie się bawić osoba w każdym wieku. Odpalajcie film i dajcie nam znać, jak wrażenia!

  • Aaaa, naprawdę super Wam wyszło!
    Do tej pory w moich wyobrażeniach Disneyland był miejscem, które owszem, robi wrażenie, ale jednak nie pociągał mnie jakoś specjalnie. Do tego obawiam się trochę, że na tych wszystkich kolejkach dostałabym zawału, ale…chyba pokazaliście mi inną stronę tego parku rozrywki. Świetny prezent na dzień dziecka, bo właściwie nawet ze średnio ciekawych atrakcji można stworzyć dobrą zabawę, jeśli się tylko tego chce i takie ma nastawienie, o! Czekam na drugą część <3

    • Kurcze, Ty to zawsze potrafisz podnieść człowieka na duchu :-) Już się obawialiśmy, że tylko my będziemy w kółko oglądać tego vloga, a wszyscy inni będą się z nas śmiać ;-) Dzięki!